Atrakcje

Termy Gorący Potok: Nowoczesny, całoroczny kompleks otwartych basenów termalnych. Świetna propozycja dla dzieci ze względu na ogromną ilość atrakcji. Nasi goście mają zniżkę 20 % z Kartą Tatrzańską. Dla młodych park linowy będzie dużą atrakcją Termy Szaflary: Zaledwie 100 metrów obok Gorącego Potoku znajduje się kolejna terma: Termy Szaflary. To również całoroczny, zamknięty obiekt termalny, z którego można wypłynąć na zewnątrz. Chwalony przez osoby starsze za gejzery, saunarium i bicze wodne.Dla młodych zjeżdżalnia będzie spora atrakcją.

Wyciągi Narciarskie: Z willi łatwo dostaniesz się do słynnej Białki Tatrzańskiej na Kotelnicę – 15 km, a także do Suche–Ski (5 km) oraz pobliskich wyciągów w Gliczarowie i Białym Dunajcu (2 km) Zakopane: Zaledwie 15 minut spokojnej jazdy do centrum Zakopanego na słynne Krupówki.

Niedzica: Słynny zamek w Niedzicy oraz zapora wodna to tylko 45 minut jazdy od nas, zatem jest to świetna propozycja wycieczki na jeden dzień.

Sromowce: Spływ przełomem Dunajca tratwami lub pontonami to oferta dla młodszych i starszych gości.  To zaledwie 40 km od nas. Na miejscu dowiesz się od nas o wielu innych atrakcjach jak Quady, kina 7D, loty balonem nad Tatrami innych możliwościach spędzenia czasu na które otrzymasz dodatkową zniżkę z Kartą Tatrzańską, którą proponujemy każdego gościowi Willi Widokowej.

U nas nie ma nudy! Zapraszamy ;)


Biały Dunajec, ul. Krajowe 1E
tel. 693 687 863